Vánoční večírek 2019 – Z pohádky do pohádky

Vytvořeno dne 20. 12. 2019

Renáta Miltová

Za sedmero horami a sedmero řekami, v Dolních Počernicích v restauraci Léta Páně, ožila říše pohádek…

Jak je to možné? To se zase po roce konal vánoční večírek naší Channel rodinky. Letos na téma pohádkové bytosti.  A tak se na jednom místě sešla Šmoulinka s Taťkou Šmoulou, Sněhurka s sebou měla aspoň jednoho trpaslíka, respekt vzbuzovali superhrdinové a všechny okouzlovaly krásné čarodějky, princezny a další roztomilá stvoření. 

Začali jsme klasicky méně formální poradou, po které následovalo ocenění nejlepších zaměstnanců, ale také všech ostatních. Každý si odnesl krásný dárek od našeho milého vedení. 

Po poradě už byla na programu jen zábava a legrace. Začalo se připravenými scénkami jednotlivých týmů a projektů na téma ,,pohádka v moderním pojetí.“  Před vyhodnocením nejlepší scénky jsme se všichni posilnili výborným jídlem a pitím na připraveném a stále doplňovaném rautu.

Každý si dal na kostýmu velmi záležet, takže rozhodnout, která maska je ta nejlepší, bylo skoro nemožné. Nakonec vyhrál Křemílek, možná i proto, že po celou dobu vydržel v ne příliš pohodlném kostýmu a vše si vyrobil sám. Tleskáme!!!Previous
Next

Na závěr programu byla již tradiční tombola. I tentokrát jsme celý výtěžek věnovali dětskému domovu v Dolních Počernicích.

Pak už se jen jedlo, pilo, tančilo. Všichni jsme si večírek moc užili a už se těšíme na další.

Chceš se také podívat do naší pohádkové říše? Tak neváhej a ozvi se. Rádi Tě mezi sebou přivítáme.