Živ se mluvením
a pomáhej firmám ušetřit.

Voláme do firem a pomáháme jim snižovat náklady na tisk. Každý máme své stálé zákazníky, kterým pravidelně tankujeme palivo do tiskáren.

U NÁS MŮŽEŠ PRACOVAT ODKUDKOLIV CHCEŠ

Co budeš dělat?

Primární náplní je aktivní oslovování firemních klietů z naší databáze a následná péče o ně, tj. buduješ si vztah se zákazníkem i pro následné prodeje. Tvoříš si tak pasivní příjem. Hledáš nová, lepší řešení zákazníkovi se snahou mu především ušetřit. Máme jednoduchý, oblíbený a trhem ověřený produkt.

Jsme normální lidi,
jen nás prodej baví 🙂

Mia_w_ctverec_DSC_0555-min

S čistou hlavou

Máme pevnou pracovní dobu od 8:00h do 16:30h, bez víkendů a svátků. Máš tak dostatek volného času po práci ať už chceš vyrazit ven s přáteli, věnovat se svým projektům i koníčkům nebo třeba rodině. Domů chodíš s čistou hlavou, práce zůstává v práci. U nás nepotkáš moc lidí, kteří by se netěšili do páce. Když se náhodou špatně vyspíš, vždy se najde někdo, kdo Ti zlepší náladu, třeba i Tvůj oblíbený klient. 🙂 Chceš si poctivě vydělat, něco se naučit a zasmát se s kolegy?

Koho hledáme

Pozitivního člověka! Na věku, vzdělání nezáleží. Výhodou je předchozí zkušenosti s prodejem. Alespoň uživatelskou znalost MS Office (Word, Excel), základní komunikační dovednosti pro komunikaci s firemními zákazníky. Technický background není třeba, produkt je jednoduchý. Vše Tě rádi naučíme.  Smlouvu je možné uzavřít na HPP nebo IČO.

Martin_w_c_P1000866_2_4-min

Co od nás
dostaneš?

Za každý odpracovaný den Ti náleží stravenka v hodnotě 80 Kč. Osobní kouč pro osobní rozvoj. Vzdělávací akademie. Pravidelné firemní akce (každý měsíc). Placené velké zimní a letní setkání všech zaměstnanců. Podporující pozitivní kolektiv.

Buď sám / sama
sebou

Je pro nás důležité, aby každý zapadl. Rádi Tě u nás přivítáme. Věříme, že rychle zapadnout pro Tebe bude snadné, pojď tomu naproti, pomůžeme Ti. Každý jsme jiný a přesto se dokážeme domluvit, jsme jeden tým.

Chuť na sobě
pracovat

Tohle je u nás opravdu důležité. Všichni v sobě máme vnitřní chuť a ambice na sobě pracovat. Každé školení bereme jako ten nejlepší čas, jak se zdokonalit. Především si prohlubujeme znalosti v komunikaci mezi lidmi.

Vztahy

Nejsme jen kolegové, jsme kamarádi a skuteční přátelé a pro mnohé z nás je naše firma druhou rodinou. Vážíme si jeden druhého, respektujeme slabé stránky každého jedince a snažíme se vylepšit a využít na maximum ty silné. Ať se obrátíš na vedení, manažera nebo kolegu, jsme tu.

Vzdělávání

Máš u nás možnost dalšího vzdělávání v manažerské akademii. Také se můžeš účastnit celé řady dobrovolných obchodních školení. Stále je kam se posouvat a my Ti dáme prostor a skvělé podmínky k růstu.

Kariéra

Máš ambice na vedení vlastního týmu? Umožníme Ti posun ve společnosti a možnost plnit si své ambiciózní sny. Nevěříš? Zeptej se našich lidí, jak firmou postupují. Lepší důkaz nemáme.

Dan -  Team leader

„Ten, kdo nezná cíl, jen sotva cestu přečká. Půjde ze všech sil, avšak stále dokolečka.” – Christian Morgenstern


V Channel Partners jsem od května 2019. Nastoupil jsem jako obchodník na telefonu. Pro své klienty řeším zásobování spotřebním materiálem, pomáhám jim hledat užitek z naší služby a také úsporu. Jelikož je na pozici obchodníka důležité se osobně a pracovně rozvíjet, firma pro nás zařizuje školení z první ruky a to v rámci Každý prodává. Díky němuž se posouváme jako obchodníci a také jako lidé. Co určitě stojí za vyzdvihnutí jsou firemní hodnoty. Přijď se podívat a přesvědč se na vlastní kůži. 😉

dan_bez pozadi_700x700_1

Nejčastější dotazy
k práci

Jen 2 minuty chůze od firmy je tramvajová zastávka s dobrým spojením do centra, kousek je také např. metro a vlak Vysočanská / Libeň. Pokud jezdíš autem, můžeš parkovat zdarma hned u firmy. 

Hned vedle firmy je Kantýna Jifra, kde se za stravenky, které od náš dostaneš, dobře najíš. Pokud dáváš přenost svému jídlu z domova, k dispozici je Ti vždy naše kuchyňka.

Můžeš u nás pracovat jak na hlavní pracovní poměr, tak i na živnostenský list.

Mzda se skládá z fixní složky a bonusů (včetně pasivního příjmu). Jestli se přidáš k těm nejlepším obchodníkům a budeš chtít podstatně ovlivnit výši platu, záleží hlavně na Tobě.  Za každý odpracovaný den stravenka v hodnotě 80 Kč. 

Zaměřujeme se na 3 pilíře. První je produkt, který musíme neustále inovovat, aby byl přínosem pro zákazníky a dobře se prodával. Druhý je prodej, tedy neustále se posouváme v naší profesi k lepším dovednostem a myšlení. Ty nejlepší trenéry, obchodníky, podnikatele si zveme na pravidelná školení. Třetím pilířem je osobní růst ve firmě. Tedy pokud máš ambice na vedení týmu nebo se potřebuješ rozeběhnout, dáme Ti prostor. Zakládáme nové divize, poskytujeme nové služby, hledáme nové talenty a podílníky na projektech.

Chceš se k nám přidat?

Vyplň své kontaktní údaje. Zavoláme Ti a domluvíme si schůzku, kdy se k nám příjdeš podívat, děláme i videopohovory! 🙂