Koluje Ti v žilách KREV OBCHODNÍKA?

To jediné totiž potřebuješ
k práci u nás.

Co prodáváme firmám?

Pracujeme s firmami na způsobech, jak co nejvíce omezit jejich plýtvání s vodou, plynem a dalšími energiemi, aby každý měsíc ušetřili peníze z firemního rozpočtu. Energie můžeme mít kolik chceme. Ale proč plýtvat?

Jsme normální lidi,
jen nás prodej baví 🙂

Mara_w_c_1DSC_5341-min_4

Konzultativní způsob prodeje

Je nejnovějším způsobem prodeje, který není nátlakový a řeší čistě potřebu zákazníka. Prodáváme jen eticky a profesionálně.
Pokud ho neovládáš, naučíme Tě ho.

Koho hledáme

Pokud máš v žilách obchodnickou krev, jsi zaměřený na výsledek a ne na stravenky, hledáme Tebe. Taky fajn pozitivního člověka, co zapadne do týmu a je připraven na sobě pracovat.
Možnost regionu – celá ČR.

DSC04342_BW

Co od nás
dostaneš?

Zajímavé řešení, které zákazníci sami poptávají. Motivační provizní odměny, nezastropovaný výdělek. Asistentku, která Ti pomůže s domlouváním schůzek. Jistou možnost kariérního růstu.

Domluvíme Ti
schůzky za Tebe

Dostaneš od nás asistentku na domlouvání schůzek u firemních zákazníků! I přesto bys měl být schopen si schůzky domlouvat sám.

Bez administrativy
a reklamací

Není čas na administrativu a řešení reklamací! Je třeba se plně věnovat jen obchodu. Proto jsme pro Tebe udělali maximum, abys měl volné ruce a řešil obchod jako takový.

Vzdělávání

Máš u nás možnost dalšího vzdělávání v manažerské akademii. Také se můžeš účastnit celé řady dobrovolných obchodních školení. Stále je kam se posouvat a my Ti dáme prostor a skvělé podmínky k růstu.

Kariéra

Máš ambice na vedení vlastního týmu? Umožníme Ti posun ve společnosti a možnost plnit si své ambiciózní sny. Nevěříš? Zeptej se našich lidí, jak firmou postupují. Lepší důkaz nemáme.

Nejčastější dotazy
k práci

Domluvíme se na regionu (po celé ČR, mimo jižních Čech a jižní Moravy), asistentka Ti pomáhá domluvit  schůzky u potenciálních zákazníků. Také chceme, abys byl sám schopný nějakou tu schůzku domluvit. Čas si organizuješ sám, jak se Ti to hodí. Ve firmách uděláš konzultaci a díky tomu předložíš řešení situace. Všechny produkty, služby a řešení Tě samozřejmě naučíme. Nevadí, že nebudeš mít zkušenosti s produktem, důležitější je obchodní dovednost.

Hledáme obchodníka profíka, tedy toho, který si je vědom, že práce na živnostenský list je jediná volba. Pokud hledáš HPP a kafíčkování u zákazníku, už dál nečti a běž si 8 hodin odsedět do jiné firmy. Pokud si nikdy na živnost nepracoval, dáme Ti možnost na první měsíce pracovat na dohodu.

Máme provizní ohodnocení. Průměrný obchodník si vydělá kolem 50 – 70tis/měsíčně. K tomu našim obchodníkům garantujeme domluvené schůzky. Díky tomu se můžeš soustředit hlavně na samotný obchod.

Naše zaměření je na 3 pilíře. První je produkt, který musíme neustále inovovat, aby byl přínosem pro zákazníky a dobře se prodával. Druhý je prodej, tedy neustále se posouváme v naší profesi k lepším dovednostem a myšlení. Ty nejlepší trenéry, obchodníky, podnikatele si zveme na pravidelná školení. Třetím pilířem je osobní růst ve firmě. Tedy pokud máš ambice na vedení týmu nebo se potřebuješ rozeběhnout – dáme Ti prostor. Zakládáme nové divize, poskytujeme nové služby, hledáme nové talenty a podílníky na projektech.

Chceš se k nám přidat?

Vyplň své kontaktní údaje. Zavoláme Ti a domluvíme si schůzku, kdy se k nám příjdeš podívat, děláme i videopohovory! 🙂