Litoměřice, jak to u nás vypadá?

Vytvořeno dne 29. 8. 2021

Renáta Miltová

A je to tady! Otevíráme novou pobočku v jednom z nejstarších a nejkrásnějších měst Česka – Litoměřic. A jsme na to náležitě hrdí! Už máme vše nachystáno a čekáme až kanceláře zaplní náš nový obchodní tým. 

Podívej se jak to u nás vypadá! 

Renča s Katkou a Janči podporou na telefonu vybíraly po celé léto z opravdu kvalitních uchazečů a nikoho nešetřily 😊 První setkání naznačují, že nás čekají nejen souboje o první příčky v prodeji, ale že spolu zažijeme taky spoustu srandy a vtipných momentů. 

Zajímá tě, jaké pozice v Litoměřicích budeme mít?

Ještě hledáme jednoho parťáka na pozici Obchodníka na telefonu pro projekt Vodafone. 

Dosahuješ rád vysokých cílů a prodej je pro tebe hra?  Máš rád práci v příjemném prostředí a nebojíš se být celý den na telefonu s klienty? A hlavně chceš odcházet s výplatou kterou v Liťáku jen tak někdo nemá? Tak se určitě za námi zastav!

Taky v Litoměřicích otevíráme novou pozici virtuální Osobní asistentky. A co, že vlastně taková virtuální Osobní asistentka dělá? Pomáhá klientům s jejich administrativou a přesměrovanými hovory jejich zákazníků. Práce je to velmi pestrá a je jí dost, takže se určitě nudit nebudeš. Šikovná asistentka by měla zvládat multitasking a orientovat se v technologiích, ve wordu a excelu. Nedělá jí problém pobavit se s klientem i v angličtině a proaktivně myslet i za něj, s čím dalším mu může pomoci. 

Pokud jsi tedy zodpovědná, pečlivá a umíš si určovat priority, rádi tě přivítáme mezi sebe.

Proč k nám? 

Když se ptáme kolegů, co ve firmě nejvíce oceňují, tak je to atmosféra. Může to znít jako klišé, každopádně u nás jsme nejen kolegové ale hlavně kamarádi. Začíná to u vedení – kde jinde majitele nebo management firmy opravdu zajímá, jak se zrovna máš a udělá si čas zajít s tebou třeba na oběd? 😊 Nebo na piknik po práci. Mimochodem kousek od kanceláře je jedno moc pěkné místo. Majitelé taky rádi podporují nejrůznější firemní akce, které zase HR Renča ráda vymýšlí. A proto to u nás není vždy jen o byznyse ale taky o zábavě a kvalitních vztazích.

Nejsme žádný korporát, takže máš nápad na změnu, vylepšení? Nebo bys rád vedl vlastní tým? Přijď a slibujeme, že vždy dostaneš slovo, které je slyšet. 

Aktuálně rozšiřujeme týmy v Litoměřicích a v Praze. Obchodní pozice B2B pak v rámci celé ČR.

Myslím si, že pokud obchodník někdy říká, že už na sobě nemusí pracovat, tak právě skončil. A my tě usnout na vavřínech rozhodně nenecháme. Naše vlastní vzdělávací akademie, která je pro tebe zdarma a vede ji jeden z nejuznávanějších mentorů Honza Laibl tě připraví nejen na ty nejtěžší obchodní jednání ale zlepší ti komunikaci i v osobním životě. Vyzkoušeno praxí. 

 

A na závěr ještě trochu praktických rad: 

Jak se k nám dostaneš? 

Jsme kousek od vlakového a autobusového nádraží, necelých 300 metrů což jsou tak 4 minuty pěšky. Pokud jsi řidič, určitě oceníš možnost parkovat u práce zdarma, anebo právě u zmiňovaného autobusového nádraží, kde je velké parkoviště za 10 kč na den. 

Kam na jídlo? 

Protože jsme přímo v centru, tak máš možnost najíst (či napít) se téměř kdekoliv kde si vzpomeneš. Vše je pěkně po ruce. V blízkém okolí je třeba pizzerie, řeznictví, indická restaurace, vegetariánská kavárna, takže si opravdu každý přijde na své. No a přímo naproti kanceláře je kavárna se skvělými zákusky. Vlastně o Litoměřických kavárnách by se dalo napsat na celou kapitolu knihy.

Pokud si ovšem rád vaříš sám, pak určitě oceníš plně vybavenou kuchyňku přímo v budově.

Líbí se ti u nás a chceš se k nám přidat?

Vyplň náš formulář, domluvíme se na schůzce a rádi tě u nás přivítáme. Těšíme se na nové usměvavé parťáky jako jsme my.