Letní akce 2018 – Hry bez hranic

Vytvořeno dne 28. 6. 2018

Anička Krčmářová

Letošní letní celofiremní akce na Slapech patřila určitě mezi ty vydařenější. Akce se nesla v duchu „Her bez hranic“. Den jsme odstartovali oceňováním těch nejlepších z nás a také speciálními odměnami pro zaměstnance, kteří jsou v našich firmách nejdéle. Po zapálení olympijského ohně jsme se pustili do soutěžení. Rozděleni do jednotlivých sportovních týmů, držící naše vlastnoručně vyrobené vlajky, fandící a křičící ze všech sil jsme proplouvali jednotlivými soutěžemi. 

“Den jsme odstartovali oceňováním těch nejlepších z nás a také speciálními odměnami pro zaměstnance, kteří jsou v našich firmách nejdéle.”

Ti obětavější z nás skončili i přes nepřízeň počasí v teplé vodě místních Slap, neboť je zemská přitažlivost a vratkost jednotlivých kánoí při zdolávání nelehkého úkolu nezklamala. Za své, i když místy přisprostlé pokřiky, byly týmy ohodnoceny a ten nejlepší tým vyhrál (a následně vypil) 1,5 litru šampaňského. Po vědomostních soutěžích jsme se vrhli na hory jídla a pití a nechali se unášet ve víru vášně páteční noci.

Nemůžeme přesně popsat jaké to bylo, tak se příště přidejte taky. Přeji vám krásný den a přijďte se k nám podívat 😀 

Renča