Pohovory i
ONLINE z domova!

Jsi komunikativní
a baví Tě práce
na telefonu?

To jediné totiž potřebuješ
k práci u nás.

Co budeš dělat?

Budeš pravou rukou našich obchodních konzultantů, protože kdyby nebylo tebe, nebylo by ani spokojených zákazníků. A proč? Jsi v telefonním kontaktu se zákazníky, se kterými domlouváš schůzky tak aby byl spokojen jak obchodní konzultant, tak i zákazník. Všichni se pravidelně potkáváme, říkáme si, co zlepšit, co funguje a jak nejlépe naplánovat schůzky a přejezdy mezi nimi.

Jsme normální lidi,
jen nás to baví 🙂

S čistou hlavou

Máme pevnou pracovní dobu od 8:00h do 16:00h, bez víkendů a svátků. Je možné domluvit se i na zkráceném úvazku. Máš tak dostatek volného času po práci ať už chceš vyrazit ven s přáteli, věnovat se svým projektům i koníčkům nebo třeba rodině.  S čistou hlavou, práce zůstává v práci. U nás nepotkáš moc lidí, kteří by se netěšili do práce. Když se náhodou špatně vyspíš, vždy se najde někdo, kdo Ti zlepší náladu, třeba i Tvůj oblíbený klient. 🙂 Chceš si poctivě vydělat, něco se naučit a zasmát se s kolegy?

Koho hledáme

Pozitivního člověka! Na věku, vzdělání a zkušenostech nezáleží. Vyžadujeme alespoň uživatelskou znalost MS Office (Word, Excel), základní komunikační dovednosti pro komunikaci s naším konzultantem i jeho klienty. Uzavřeme spolu spolupráci na hlavní pracovní poměr nebo DPP (minimální rozsah 35 hod. / měsíc)

P1210131_2

Co od nás
dostaneš?

Fixní plat + možnost vydělat si na provizích, kolik budeš chtít ty. K ruce ti bude externí trenér, který ti vlije novou krev do žil, tvůj teamleader, který je ti podporou na denní bázi a školící akademie pod záštitou školícího centra Jana Laibla. Svoje stálé místo v kanceláři na Praze 9 (Hloubětín ). Stravenky, které můžeš využít hned na kantýně vedle. Placené velké letní a zimní akce. Podporující pozitivní kolektiv.

Buď sám / sama
sebou

Je pro nás důležité, aby každý zapadl. Rádi Tě u nás přivítáme. Věříme, že rychle zapadnout bude pro Tebe snadné, pojď tomu naproti, pomůžeme Ti. Každý jsem jiný a přesto se dokážeme domluvit, jsme jeden tým.

Chuť na sobě
pracovat

Tohle je u nás opravdu důležité. Všichni v sobě máme vnitřní chuť a ambice na sobě pracovat. Každé školení bereme jako ten nejlepší čas, jak se zdokonalit. Především si prohlubujeme znalosti v komunikaci mezi lidmi.

Vztahy

Nejsme jen kolegové, jsme kamarádi a skuteční přátelé a pro mnohé z nás je naše firma druhou rodinou. Vážíme si jeden druhého, respektujeme slabé stránky každého jedince a snažíme se vylepšit a využít na maximum ty silné. Ať se obrátíš na vedení, manažera nebo kolegu, jsme tu.

Vzdělávání

Máš u nás možnost dalšího vzdělávání v manažerské akademii. Také se můžeš účastnit celé řady dobrovolných obchodních školení. Stále je kam se posouvat a my Ti dáme prostor a skvělé podmínky k růstu.

Kariéra

Máš ambice na vedení vlastního týmu? Umožníme Ti posun ve společnosti a možnost plnit si své ambiciózní sny. Nevěříš? Zeptej se našich lidí, jak firmou postupují. Lepší důkaz nemáme.

Eliška - Team leader

Všechno zlé je pro něco dobré.”

Po několika letech v korporaci jsem hledala osobnější přístup a možnost rozvoje, pocit, že někoho zajímám. Proto jsem zakotvila v Channel Partners. Na mé práci mne velmi baví vidět posun ostatních a pomáhat jim v dosaženích jejich cílů. Velmi mne nabíjí vidět vás první den, a pak po třech měsících, když si spolu sedneme a řekneme si, co jste se všechno naučili a kam jste se posunuli, což si kolikrát ani neuvědomujete. Díky za tu energii 🙂

Eliska_P1190740_1_c

Nejčastější dotazy
k práci

Jen 2 minuty chůze od firmy je tramvajová zastávka s dobrým spojením do centra, kousek je také např. metro a vlak Vysočanská / Libeň. Pokud jezdíš autem, můžeš parkovat zdarma hned u firmy. 

Hned vedle firmy je Kantýna Jifra, kde se za stravenky, které od náš dostaneš, dobře najíš. Pokud dáváš přednost svému jídlu z domova, k dispozici je Ti vždy naše kuchyňka.

Uzavřeme spolu spolupráci na  hlavní pracovní poměr (HPP) nebo na DPP (minimální rozsah 35 hod. / měsíc)

Dostaneš od nás fix + možnost ovlivnit svůj výdělek díky proviznímu systému. Odměna se Ti tedy bude skládat z jistoty fixní částky a odměn, které si sám ovlivníš.

Zaměřujeme se na 3 pilíře. První je produkt, který musíme neustále inovovat, aby byl přínosem pro zákazníky a dobře se prodával. Druhý je prodej, tedy neustále se posouváme v naší profesi k lepším dovednostem a myšlení. Ty nejlepší trenéry, obchodníky, podnikatele si zveme na pravidelná školení. Třetím pilířem je osobní růst ve firmě. Tedy pokud máš ambice na vedení týmu nebo se potřebuješ rozeběhnout – dáme Ti prostor. Zakládáme nové divize, poskytujeme nové služby, hledáme nové talenty a podílníky na projektech.

Chceš se k nám přidat?

Vyplň své kontaktní údaje. Zavoláme Ti a domluvíme si schůzku, kdy se k nám příjdeš podívat, děláme i videopohovory! 🙂